Nowe Produkty

W 100 % naturalne, wegańskie mydło bez oleju palmowego, chemicznych dodatków, SLS, SLES, syntetycznych zapachów i barwników. Wytwarzane ręcznie w małych partiach tradycyjną metodą zimnoprocesową. WESOŁYCH ŚWIĄT :) PALM OIL FREE

0 Recenzja (e)
13,00 zł

Hydrolat MIĘTOWY - TONIK / MGIEŁKA / KOMPRES Butelka z brązowego szkła z atomizerem 50 ml

0 Recenzja (e)
22,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 200 ml. W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
43,00 zł

Torebka ozdobna z motywem świątecznym w srebrnej kolorystyce oraz biały karnet choinka. WYMIARY: 10 x 15 cm Woreczek prezentowy pomieści np. naturalne mydło.

0 Recenzja (e)
2,00 zł

Komplet łazienkowy składający się z mydelniczki oraz kubka w pastelowym kolorze zieleni z dodatkiem bieli.

0 Recenzja (e)
85,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
16,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn. Świece zawierają 100% NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z GOŹDZIKA i POMARAŃCZY i są ręcznie wylewane w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
26,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Świece zawierają 100% NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z CYNAMONU i są ręcznie wylewane w naszej Pracowni. BEZ SZTUCZNYCH zapachów i...

0 Recenzja (e)
26,00 zł

Naturalne świeczki Tealight (podgrzewacze) z wosku pszczelego to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni. 

0 Recenzja (e)
19,00 zł
Widok 1 - 9 z 9 szt.

Top