Klasyczne 

Ilość produktów w kategorii: 6 szt.

Naturalna świeca stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
42,00 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
25,00 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
16,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
78,00 zł

Świeca STOŁOWA w kształcie stożka wytworzona z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO. Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
7,00 zł

Komplet ŚWIEC STOŁOWYCH w kształcie stożka wytworzonych z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO.  Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach. 4 szt.

0 Recenzja (e)
26,00 zł
Widok 1 - 6 z 6 szt.

Top