Klasyczne 

Ilość produktów w kategorii: 8 szt.

Naturalna świeca woskowa stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca bez wzorów pasuje do każdego wnętrza. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
39,02 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
29,00 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
20,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję Całość zapakowana w celofan i ozdobiona jutowym sznurkiem

0 Recenzja (e)
95,00 zł

Świeca STOŁOWA w kształcie stożka wytworzona z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO. Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
6,50 zł

Komplet ŚWIEC STOŁOWYCH w kształcie stożka wytworzonych z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO.  Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni. 4 szt.

0 Recenzja (e)
24,39 zł

 Zestaw prezentowy - pudełko o naturalnie ciepłym i zdrowotnym zapachu miodu i propolisu Podaruj wyjątkowy prezent na dowolną okazje - świeca w ozdobnym opakowaniu

1 Recenzja (e)
63,00 zł

 Zestaw prezentowy - pudełko o naturalnie ciepłym i zdrowotnym zapachu miodu i propolisu Podaruj wyjątkowy prezent na dowolną okazje - świece pszczele w ekologicznym opakowaniu 2 szt.

0 Recenzja (e)
85,37 zł
Widok 1 - 8 z 8 szt.

Top