Płatności w naszym sklepie online są w 100% bezpieczne.

Gwarantuje to certyfikat bezpieczeństwa SSL - szyfrowane połaczenie.

Dane które wpisujesz np. hasła pozostają chronione.


PayU

Płatność elektroniczna (online) – najszybsza forma płatności. Środki na nasze konto przelewane są natychmiastowo, co pozwala  na bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. PayU zapewnia szybkość, wygodę i bezpieczeństwo płatności internetowych. Więcej o PayU dowiesz się na stronie http://www.payu.pl/

PayPal

Płatność elektroniczna (online) - PayPal to najpopularniejsza międzynarodowa platforma płatnicza, obsługująca płatności w wielu walutach i językach. Jeśli zależy Tobie na szybkim nadaniu przesyłki to skorzystaj z tej opcji przelewu. W ciągu kilku minut pieniądze są zaksięgowane na naszym koncie, a my zaczynamy realizację Twojego zamówienia.

Płacąc w ten sposób na terytorium Polski nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. Przy płatnościach międzynarodowych w innej walucie system sam dokonuje przewalutowania, pobierając dodatkową prowizję. Więcej o PayPal dowiesz się na stronie https://www.paypal.com/pl/home

Przelew

Standardowy przelew możesz zrealizować przez internet, w placówkach Poczty Polskiej lub w wybranym banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od terminu zaksięgowania wpłaty.

DANE DO PRZELEWU:

Pracownia Dotyk Kreacji Anna Sornek-Dubak

PKO: 04 1020 2528 0000 0302 0460 6176

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia.

 

Dla przelewów zagranicznych:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

IBAN: PL04 1020 2528 0000 0302 0460 6176

Płatność przy odbiorze

Wysyłka za „pobraniem” - płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze paczki. Wpłacone pieniądze trafiają na nasz rachunek bankowy. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia. 


Top