Pracownia naturalnych kosmetyków - Dotyk Kreacji

PRACOWNIA Dotyk Kreacji to kreatywna przestrzeń. To miejsce o szerokim spektrum działania, gdzie można poczuć radość tworzenia :)

Na Pracownię zaadaptowaliśmy parter starego domu w miejscowości Tychy. Dokonaliśmy gruntownego remontu wszystkich pomieszczeń i przystosowaliśmy jego część do profesjonalnego wyrobu naturalnych kosmetyków. Są wydzielone strefy - jest strefa produkcji, suszarnia mydeł, pakowalnia i magazyn, małe studio fotograficzne i warsztat.  

Na ściany położyliśmy gładzie i pomalowaliśmy zmywalnymi farbami lateksowymi w ciepłej, pastelowej tonacji. Wymieniliśmy wykładziny na antypoślizgowe z atestami. Przeprowadziliśmy modernizację instalacji elektrycznej. Zadbaliśmy też o właściwą wentylację pomieszczeń. Drewniane drzwi i framugi zostały odnowione i pomalowane. Powstały nowe ciągi sanitarne.  

Kupiliśmy nowe meble, stoły oraz lampy. Powstały nowe regały, blaty do pakowania oraz biurko. Pracownia została wyposażona w kocioł ze stali nierdzewnej, naczynia, przybory, menzurki, wagi, blendery. I wszystko co potrzebne do alchemii mydła.

Pomieszczenie produkcji kosmetyków jest w pełni przystosowane i spełnia wymagania wynikające z przepisów prawnych na terenie Unii Europejskiej. 

Jak również wszystkie nasze produkty kosmetyczne spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, posiadają ocenę Safety Assessora – Raport Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego oraz zostały wpisane do portalu CPNP - Cosmetic Products Notification Portal.

DOTYK KREACJI naturalna pielęgnacja skóry i włosów. Wyłącznie naturalne kosmetyki i świece.


Sklep z naturalnymi kosmetykami online

Polska manufaktura naturalnych KOSMETYKÓW inspirowanych naturą oraz ŚWIEC aromaterapeutycznych. 100% naturalne składy! Naturalne kosmetyki - Pracownia i Sklep Dotyk Kreacji. Poznaj nas


Top