PRACOWNIA Dotyk Kreacji to kreatywna przestrzeń. To miejsce o szerokim spektrum działania, gdzie można poczuć radość tworzenia :)

Na Pracownię zaadaptowaliśmy parter starego domu w miejscowości Tychy. Dokonaliśmy gruntownego remontu wszystkich pomieszczeń i przystosowaliśmy jego część do profesjonalnego wyrobu naturalnych kosmetyków. Są wydzielone strefy - jest strefa produkcji, suszarnia mydeł, pakowalnia i magazyn, małe studio fotograficzne i warsztat.  

Na ściany położyliśmy gładzie i pomalowaliśmy zmywalnymi farbami lateksowymi w ciepłej, pastelowej tonacji. Wymieniliśmy wykładziny na antypoślizgowe z atestami. Przeprowadziliśmy modernizację instalacji elektrycznej. Zadbaliśmy też o właściwą wentylację pomieszczeń. Drewniane drzwi i framugi zostały odnowione i pomalowane. Powstały nowe ciągi sanitarne.  

Kupiliśmy nowe meble, stoły oraz lampy. Powstały nowe regały, blaty do pakowania oraz biurko. Pracownia została wyposażona w kocioł ze stali nierdzewnej, naczynia, przybory, menzurki, wagi, blendery. I wszystko co potrzebne do alchemii mydła.

Pomieszczenie produkcji kosmetyków jest w pełni przystosowane i spełnia wszystkie wymagania wynikające z przepisów prawnych na terenie Unii Europejskiej. Poprawność całego procesu wytwarzania naturalnych kosmetyków nadzoruje Państwowa Inspekcja Sanitarna, która kontroluje warunki produkcji oraz bezpieczeństwo produktu na każdym etapie wytwarzania.

Wszystkie produkty kosmetyczne spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, posiadają ocenę Safety Assessora – Raport Bezpieczeństwa Produktu Kosmetycznego oraz zostały wpisane do portalu CPNP - Cosmetic Products Notification Portal. To oznacza, że kosmetyki są bezpieczne. 


Top