DOTYK KREACJI - MANUFAKTURA KOSMETYKÓW NATURALNYCH 


NASZA MISJA:

- mówimy NIE dla chemii i plastiku, cenimy naturalność

- tworzymy kosmetyki i świece z szacunkiem dla ciała i troską o ludzi, aby dać Ci wszystko to co jest najwartościowsze z natury

- Twoje dobro i zdrowie jest dla nas równie ważne jak nasze

---------------

O NAS:

Dotyk Kreacji to przede wszystkim twórcze wyrażenie siebie, swojej wolności, pasji i talentu, szacunku do planety, miłości do natury. Życia według własnej prawdy i w zgodzie z własnym dobrem.

Inspiracją do powstania manufaktury były podróże, odkrywanie świata, poznawanie ludzi. To nasz sposób na bardziej samodzielne i niezależne życie. Na potrzebę ciągłego rozwoju i realizacji marzeń.

Dotyk Kreacji to Ania i Tomek.

POZNAJMY SIĘ!

  • ANIA

Moja pasja, Moja kreacja, Mój styl życia.

Fascynatka słońca, piękna natury, zdrowych wyborów, naturalnych produktów, wysokiej jakości, relaksu i przyjemnego życia. Kocha spokój gór i ciszę, która tam panuje.

  • TOMEK

                            

Entuzjasta piękna przyrody, odpoczynku na świeżym powietrzu i zdrowego odżywiania. W życiu ceni szczerość i równość. Lubi rozmawiać z ludźmi.

---------------

NASZE MOTTO:

Żyj świadomie. Uśmiechaj się. Miej kontakt z przyrodą i czuj z nią nierozerwalną jedność. Żyj w harmonii. Spełniaj marzenia. Słuchaj intuicji. Czuj satysfakcję. Zaspakajaj swoje potrzeby. Odczuwaj życie. Inspiruj innych. Życz innym dobrze. Niech Twoją pasją będzie życie. Jesteś po to, by być.


Top