DOTYK KREACJI - Naturalne kosmetyki i świece


PACZKI PRACOWNICZE, ŚWIĄTECZNE I BIZNESOWE

  • Firmę tworzą ludzie - ceńmy ich
  • Firma to Pracownicy
  • Bez Klientów też nie ma firmy
  • Kontrahenci są równie ważni

Otrzymanie prezentu zawsze poprawia nasz nastrój i sprawia, że cieplej myślimy o darczyńcy. Chcecie Państwo nagrodzić i zmotywować swoich Pracowników, wyrazić wdzięczność i szacunek swoim Klientom, a może podziękować za współpracę swoim Partnerom biznesowym obdarowując ich niebanalnym i funkcjonalnym prezentem firmowym?


PACZKI I ZESTAWY PREZENTOWE - DO JAKIEJ KWOTY?

Doradzimy i przygotujemy dla Państwa według indywidualnego projektu kreatywne prezenty i upominki okolicznościowe - z okazji imienin, urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy sukcesów zawodowych, dostosowane do Państwa budżetu.


PREZENT Z LOGO FIRMY

Dzięki naszym ciekawym i niepowtarzalnym prezentom Państwa firma zostanie zapamiętana i wyróżni się oryginalnością, a obdarowany poczuje się doceniony i traktowany indywidualnie. Każdy prezent i upominek firmowy możemy oznakować logotypem firmy lub dowolnym napisem, czy personalizacją.  

TERMINY I TRANSPORT

Z uwagi na to, iż wszystkie nasze produkty wykonywane są RĘCZNIE bardzo prosimy o składanie zamówień z odpowiednim WYPRZEDZENIEM. Realizujemy transport paczkowy kurierem.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@dotyk-kreacji.pl lub telefonicznie +48 607 431 014.

--------------------------------------------------

Dotyk Kreacji - Paczki dla Pracowników, Zestawy Świąteczne, Prezenty Biznesowe
Top