Firmę tworzą ludzie. Ceńmy ich. Firma to Pracownicy. Bez Klientów też nie ma firmy. Kontrahenci są równie ważni.

Otrzymanie prezentu zawsze poprawia nasz nastrój i sprawia, że cieplej myślimy o darczyńcy. Chcecie Państwo stworzyć radość, nagrodzić i zmotywować swoich Pracowników, wyrazić wdzięczność i szacunek swoim Klientom, a może podziękować za współpracę swoim Partnerom biznesowym obdarowując ich niebanalnym i funkcjonalnym prezentem firmowym?

Proponujemy Państwu oryginalne polskie rękodzieło. Doradzimy i przygotujemy dla Państwa według indywidualnego projektu kreatywne prezenty i upominki okolicznościowe - z okazji imienin, urodzin, świąt czy sukcesów zawodowych, dostosowane do Państwa budżetu. Każdy z nich można oznakować logotypem firmy lub dowolnym napisem, czy personalizacją.   

Dzięki naszym ciekawym, niepowtarzalnym i charakterystycznym prezentom Państwa firma zostanie zapamiętana i wyróżni się oryginalnością, a obdarowany poczuje się doceniony, wyróżniony i traktowany indywidualnie. Gwarantujemy niepowtarzalność.

Z uwagi na to, iż wszystkie nasze produkty wykonywane są RĘCZNIE bardzo prosimy o składanie zamówień z odpowiednim WYPRZEDZENIEM.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@dotyk-kreacji.pl lub telefonicznie +48 607 431 014.


Top