Świece pszczele 

Ilość produktów w kategorii: 25 szt.
na stronie

Świeca z naturalnego wosku pszczelego w metalowym wiaderku z drewnianym uchwytem.

0 Recenzja (e)
17,00 zł

Świeczki typu Tealight (podgrzewacze) z naturalnego wosku SOJOWO-PSZCZELEGO to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
14,00 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z 100% naturalnego wosku pszczelego 3 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
22,00 zł

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
15,00 zł

Naturalna świeca stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
43,00 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
26,00 zł

Świeczka Tealight (podgrzewacz) z 100% naturalnego wosku pszczelego 1 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
7,50 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
17,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
80,00 zł

Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota.

0 Recenzja (e)
15,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 120 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i jutowym sznurkiem.W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
25,00 zł

Sowa symbolizuje intuicję - umiejętność dostrzegania tego czego inni nie widzą. Obecność sowy zapowiada zmiany w życiu, wyjście poza iluzję. Mądrość. Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota.

0 Recenzja (e)
13,00 zł
Widok 1 - 12 z 25 szt.

Top