NATURALNE ŚWIECE PSZCZELE z wosku pszczelego stworzą przytulny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami.

Świece pszczele 

Ilość produktów w kategorii: 22 szt.
na stronie

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z 100% naturalnego wosku pszczelego 3 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
22,00 zł

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
14,00 zł

Naturalna świeca stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca bez wzorów pasuje do każdego wnętrza. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
44,00 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
27,00 zł

Świeczka Tealight (podgrzewacz) z 100% naturalnego wosku pszczelego. 1 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
7,50 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
18,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
83,00 zł

Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota.

0 Recenzja (e)
15,00 zł

Sowa symbolizuje intuicję - umiejętność dostrzegania tego czego inni nie widzą. Obecność sowy zapowiada zmiany w życiu, wyjście poza iluzję. Mądrość. Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota.

0 Recenzja (e)
13,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 200 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i zawieszką w kształcie serca. UWAGA: nie mamy już klamerek w kształcie serca widocznych na zdjęciach!W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
45,00 zł

Świeca STOŁOWA w kształcie stożka wytworzona z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO. Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
7,00 zł

Wymiary: Wysokość 5,5 cmSzerokość 6,5 cm

0 Recenzja (e)
15,00 zł
Widok 1 - 12 z 22 szt.

Top