ŚWIECE PSZCZELE - DOTYK KREACJI

Lubisz palić świece i nastrojowy klimat?

Naturalne świece z wosku pszczelego stworzą przytulny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Dają ciepłe, jasne światło oraz wyjątkowy zapach miodu i propolisu. Mają bawełniany knot bez dodatku ołowiu, to sprawia że ekologiczne świece wosko...

ŚWIECE PSZCZELE - DOTYK KREACJI

Lubisz palić świece i nastrojowy klimat?

Naturalne świece z wosku pszczelego stworzą przytulny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Dają ciepłe, jasne światło oraz wyjątkowy zapach miodu i propolisu. Mają bawełniany knot bez dodatku ołowiu, to sprawia że ekologiczne świece woskowe są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska.


Świece z 100% naturalnego wosku pszczelego
bez parafiny i innych szkodliwych dodatków.

Naturalne świece z wosku pszczelego

Sklep Dotyk Kreacji oferuje szeroki wybór naturalnych świec woskowych na co dzień i na szczególne okazje. Świece walec wyraźnie rozświetlą swoim płomieniem każde pomieszczenie. Ich klasyczny kształt wkomponuje się do każdego wnętrza. Do podgrzewaczy, małych świeczników i lampionów idealne będą tealighty czyli podgrzewacze z wosku pszczelego. Świece stołowe doskonale spiszą się do świeczników ozdobnych na długie świece. Uroczyste świąteczne chwile umilą świece w kształcie choinki, szyszki, baśniowej kuli, jajka czy barankaŚwiece woskowe doskonale nadają się również na prezent np. świeca pszczela w szklany słoiku.

Zalety wosku pszczelego

  • produkowany jest w sposób naturalny przez pszczoły
  • spala się bezdymowo, więc po zakończeniu palenia świecy nie musisz wietrzyć pomieszczenia
  • podczas spalania wosk pszczeli emituje ujemne jony, dzięki temu naturalnie oczyszcza powietrze np. z negatywnego promieniowania elektromagnetycznego
  • aromat wosku pszczelego ułatwia koncentrację, wpływa pozytywnie na samopoczucie i działa uspakajająco
  • wosk pszczeli ma szereg zdrowotnych właściwości np. łagodzi katar, objawy astmy

Więcej

Świece pszczele 

Ilość produktów w kategorii: 27 szt.
na stronie

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z 100% naturalnego wosku pszczelego 3 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
21,95 zł

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

1 Recenzja (e)
14,63 zł

Naturalna świeca pszczela Stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca bez wzorów pasuje do każdego wnętrza 100% wosk pszczeli - bez domieszek parafiny i cerezyny Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach

1 Recenzja (e)
40,65 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Bez domieszek parafiny i cerezyny! Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
25,20 zł

Świeczka Tealight (podgrzewacz) z 100% naturalnego wosku pszczelego. 1 szt. Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
7,72 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
17,07 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję Całość zapakowana w celofan i ozdobiona jutowym sznurkiem

1 Recenzja (e)
81,30 zł

Świeca pszczela BARANEK ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota. Bez domieszki parafiny i cerezyny!

0 Recenzja (e)
13,82 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego, ozdobiona sercem.W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
14,63 zł

Sowa symbolizuje intuicję - umiejętność dostrzegania tego czego inni nie widzą. Obecność sowy zapowiada zmiany w życiu, wyjście poza iluzję. Mądrość. Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach z czystego, naturalnego wosku pszczelego i bawełnianego knota. Bez domieszki parafiny i cerezyny!

1 Recenzja (e)
13,01 zł

Świeca STOŁOWA w kształcie stożka wytworzona z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO Bez domieszki parafiny i cerezyny! Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach

0 Recenzja (e)
7,32 zł

Świeca Baśniowa KULA z wosku pszczelego Wymiary: Wysokość 5,5 cmSzerokość 6,5 cm

0 Recenzja (e)
14,63 zł
Widok 1 - 12 z 27 szt.

Top