Świeca pszczela SZYSZKA

Nowy produkt

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.
Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

13,82 zł.

  • ŚWIECA Z WOSKU PSZCZELEGO SZYSZKA


Świeca pszczela wykonana jest w 100% z czystego, naturalnego WOSKU PSZCZELEGO. Wosk pozyskujemy wyłącznie od polskich pszczelarzy i starannie topimy go w niskiej temperaturze, aby nie stracił swoich właściwości. Świeca pozostawia w pomieszczeniu delikatny i przyjemny zapach miodu, jest to naturalna aromaterapia. Spala się bezdymowo. Daje jasne, ciepłe światło, pełne blasku.Zalety dla ciała:

Płomień świecy woskowej jonizuje ujemnie powietrze, co ma pozytywny wpływ na zdrowie, łagodząc dolegliwości układu oddechowego, chorób płuc, astmy, kataru i alergii. Oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pleśni, wirusów, pyłu i kurzu.

Działa leczniczo na układ krążenia, stabilizuje ciśnienie krwi, podnosząc wydolność organizmu, ułatwia koncentrację, zapamiętywanie i skupienie myśli.

Palenie świecy woskowej unieszkodliwia działanie promieniowania elektromagnetycznego, wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne i elektryczne, takie jak: komputer, telewizor, telefon komórkowy, wifi i inne.


Zalety dla umysłu:
Świeca z wosku pszczelego działa oczyszczająco na sferę duchową, dodaje pozytywnej energii, niweluje stres, koi nerwy i usuwa negatywne emocje. Wprowadzając nastrój relaksu i spokoju.


WYMIARY:

Wysokość: 7,5 cm
Knot bawełniany niebielony.

Napisz opinię

Świeca pszczela SZYSZKA

Świeca pszczela SZYSZKA

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.
Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

Produkty Powiązane

Top