ŚWIECA WIADERKO

Nowy produkt

Przedmiot został sprzedany

Świeca z naturalnego wosku pszczelego w metalowym wiaderku z drewnianym uchwytem.

17,00 zł.

Świeca wykonana jest w 100% z czystego, naturalnego wosku pszczelego, ręcznie wylewana.

Pozostawia w pomieszczeniu delikatny i przyjemny zapach miodu, jest to naturalna aromaterapia. Spala się bezdymowo. Daje jasne, ciepłe światło, pełne blasku.


Przy pierwszym zapaleniu świeca powinna się palić przez około 2-3 godzin, wosk powinien roztopić się do ścian naczynia. Na wierzchu powinna być warstwa płynnego wosku. 

(jeżeli o to nie zadbamy w świecy powstanie "tunel", który utrzyma się do końca palenia świecy, co skróci czas palenia).

Knot przed każdym rozpaleniem świecy przycinamy do 5 mm długości.Zalety dla ciała:

Płomień świecy woskowej jonizuje ujemnie powietrze, co ma pozytywny wpływ na zdrowie, łagodząc dolegliwości układu oddechowego, chorób płuc, astmy, kataru i alergii. Oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pleśni, wirusów, pyłu i kurzu.

Działa leczniczo na układ krążenia, stabilizuje ciśnienie krwi, podnosząc wydolność organizmu, ułatwia koncentrację, zapamiętywanie i skupienie myśli.

Palenie świecy woskowej unieszkodliwia działanie promieniowania elektromagnetycznego, wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne i elektryczne, takie jak: komputer, telewizor, telefon komórkowy, wifi i inne.


Zalety dla umysłu:

Świeca z wosku pszczelego działa oczyszczająco na sferę duchową, dodaje pozytywnej energii, niweluje stres, koi nerwy i usuwa negatywne emocje. Wprowadzając nastrój relaksu i spokoju.Wymiary produktu:
Wysokość: 7 cm
Średnica: 6,5 cm
Knot bawełniany niebielony.

Napisz opinię

ŚWIECA WIADERKO

ŚWIECA WIADERKO

Świeca z naturalnego wosku pszczelego w metalowym wiaderku z drewnianym uchwytem.

Produkty Powiązane

Top