Świeca JAJO

Nowy produkt

Świeczka w kształcie jajka, ozdobiona motywem koronki - koronkowe jajko

100% wosk pszczeli
Wysokość 8,5 cm

14,63 zł.

  • ŚWIECA Z WOSKU PSZCZELEGO
    JAJKO WIELKANOCNE


Ekologiczna świeca woskowa w kształcie koronkowego jajka wykonana jest w 100% z czystego, naturalnego wosku pszczelego. Pozostawia w pomieszczeniu delikatny i przyjemny zapach miodu, jest to naturalna aromaterapia. Spala się bezdymowo. Daje jasne, ciepłe światło, pełne blasku.

Świeca pszczela jajko z koronką to idealna świeca na Wielkanoc, ozdoba wielkanocnego stołu.


WOSK PSZCZELI:

Zalety dla ciała:

  • Płomień świecy woskowej jonizuje ujemnie powietrze, co ma pozytywny wpływ na zdrowie, łagodząc dolegliwości układu oddechowego, chorób płuc, astmy, kataru i alergii. Oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, pleśni, wirusów, pyłu i kurzu.
  • Działa leczniczo na układ krążenia, stabilizuje ciśnienie krwi, podnosząc wydolność organizmu, ułatwia koncentrację, zapamiętywanie i skupienie myśli.
  • Palenie świecy woskowej unieszkodliwia działanie promieniowania elektromagnetycznego, wytwarzanego przez urządzenia elektroniczne i elektryczne, takie jak: komputer, telewizor, telefon komórkowy, wifi i inne.


Zalety dla umysłu:

  • Świeca z wosku pszczelego działa oczyszczająco na sferę duchową, dodaje pozytywnej energii, niweluje stres, koi nerwy i usuwa negatywne emocje. Wprowadzając nastrój relaksu i spokoju.


SZCZEGÓŁY:

Wysokość: 8,5 cm
Knot: bawełniany niebielony

Napisz opinię

Świeca JAJO

Świeca JAJO

Świeczka w kształcie jajka, ozdobiona motywem koronki - koronkowe jajko

100% wosk pszczeli
Wysokość 8,5 cm

Produkty Powiązane

Top