WIOSENNA PROMOCJA !
- 15% NA WSZYSTKO
KOD: WIOSNA2020
Obowiązuje od 20.03-20.04.2020

W odpowiedzi na poszukiwanie bardziej samodzielnego i niezależnego sposobu na życie, ciekawość poznania samej siebie, odkrycie własnych pasji, potrzebę ciągłego rozwoju i realizacji marzeń, powstała Pracownia. Zainspirowana podróżami, odkrywaniem świata i siebie, poznawaniem ludzi, jak również i doświadczeniami.

Pracownia Dotyk Kreacji to przede wszystkim twórcze wyrażenie siebie, swojej wolności, swojej pasji, talentu, odkrycie niesamowitych możliwości, szacunku do planety, miłości do natury. Życia według własnej prawdy i w zgodzie z własnym dobrem.

Moja pasja, Moja kreacja, Mój styl życia.

Fascynatka słońca, piękna natury, zdrowych wyborów, naturalnych produktów i wysokiej jakości, czystych myśli, relaksu i przyjemnego życia. Kocham spokój gór i ciszę, która tam panuje.

Żyj świadomie. Uśmiechaj się. Miej kontakt z przyrodą i czuj z nią nierozerwalną jedność. Żyj w harmonii. Spełniaj marzenia. Słuchaj intuicji. Czuj satysfakcję. Zaspakajaj swoje potrzeby. Odczuwaj życie. Inspiruj innych. Życz innym dobrze. Niech Twoją pasją będzie życie. Jesteś po to, by być.

Ania.


Top