WOSK PSZCZELI 

Ilość produktów w kategorii: 22 szt.
na stronie

Naturalna świeca stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
40,00 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
24,00 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
16,00 zł

Świeca stołowa w kształcie stożka. Fi 1,8 cm. Wysokość 22 cm.

0 Recenzja (e)
6,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
76,00 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z naturalnego wosku to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni. 

0 Recenzja (e)
13,00 zł

Świeczka Tealight (podgrzewacz) z 100% naturalnego wosku pszczelego 1 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
7,00 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z 100% naturalnego wosku pszczelego 3 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
18,00 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z naturalnego wosku to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
11,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 200 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i zawieszką z gipsu w kształcie serca.W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
40,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 120 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i jutowym sznurkiem.W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
25,00 zł
Widok 1 - 12 z 22 szt.

Top