WOSK PSZCZELI 

Ilość produktów w kategorii: 21 szt.
na stronie

Naturalna świeca stworzy piękny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając powietrza toksycznymi związkami. Otuli ciepłem i rozświetli mrok. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
43,00 zł

Blask naturalnej świecy z wosku pszczelego z pewnością stworzy wyjątkowy klimat. Klasyczny kształt walca pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
26,00 zł

Świeca WALEC mały z naturalnego wosku pszczelego. Stwórz atmosferę, która nie szkodzi naturze. Do dekoracji został użyty naturalny sznurek jutowy.Świeca ręcznie wytwarzana w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
17,00 zł

Świeca STOŁOWA w kształcie stożka wytworzona z 100% naturalnego WOSKU PSZCZELEGO. Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
7,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
83,00 zł

Naturalne świeczki Tealight (podgrzewacze) z wosku pszczelego to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni. 

0 Recenzja (e)
16,00 zł

Świeczka Tealight (podgrzewacz) z 100% naturalnego wosku pszczelego. 1 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
7,50 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z 100% naturalnego wosku pszczelego 3 szt. Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
22,00 zł

Świeczki typu Tealight (podgrzewacze) z naturalnego wosku SOJOWO-PSZCZELEGO to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
14,00 zł

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 200 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i zawieszką w kształcie serca. UWAGA: nie mamy już klamerek w kształcie serca widocznych na zdjęciach!W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
43,00 zł

Wymiary: Wysokość 5,5 cmSzerokość 6,5 cm

0 Recenzja (e)
15,00 zł

Świeca SZYSZKA z naturalnego wosku pszczelego.Wszystkie świece wytwarzane są ręcznie w naszej Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
14,00 zł
Widok 1 - 12 z 21 szt.

Top