Świece woskowe 

Ilość produktów w kategorii: 34 szt.
na stronie

Świeca z naturalnego wosku pszczelego wylewana do szklanego słoja o pojemności 200 ml. Ozdobiona bawełnianą koronką i zawieszką z gipsu w kształcie serca.W każdej naszej świecy mieszka ogień, który daje energię, inspirację, radość i wiarę w siebie.

0 Recenzja (e)
37,00 zł

Świeca stołowa w kształcie stożka. Fi 1,8 cm. Wysokość 22 cm.

0 Recenzja (e)
6,00 zł

Wymiary: Wysokość 5,5 cmSzerokość 6,5 cm

0 Recenzja (e)
13,00 zł

Wysokość: 8 cmSzerokość: 4,5 cm Świeca wykonana ręcznie w Pracowni w Tychach.

0 Recenzja (e)
5,00 zł

Świeczki Tealight (podgrzewacze) z naturalnego wosku to doskonała alternatywa dla parafiny. Bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie odlewane są w naszej Pracowni. 

0 Recenzja (e)
12,00 zł

Wysokość: 7 cmSzerokość: 1,5 cmDługość ze sznurkiem: 15 cm

0 Recenzja (e)
4,00 zł

W skład zestawu wchodzą 3 szt. świec z 100% wosku pszczelego w klasycznym kształcie walca, który pasuje do każdego wnętrza i na każdą okazję. Całość zapakowana w celofan z ozdobną wstążką.

0 Recenzja (e)
79,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
8,00 zł

Naturalny wosk sojowy to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
39,00 zł

Naturalny wosk rzepakowy to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
24,00 zł
Widok 13 - 24 z 34 szt.

Top