ŚWIECE SOJOWE AROMATERAPEUTYCZNE - DOTYK KREACJI

Naturalna świeca stworzy przytulny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając go toksycznymi związkami. Zanurzenie się w pięknej woni naturalnych zapachów, które delikatnie wypełniają pokój, wpatrując się w migotanie płomienia, to przyjemność która cieszy.

W Pracowni Dotyk Kreacji naturalne świece ar...

ŚWIECE SOJOWE AROMATERAPEUTYCZNE - DOTYK KREACJI

Naturalna świeca stworzy przytulny klimat w pomieszczeniu, nie wypełniając go toksycznymi związkami. Zanurzenie się w pięknej woni naturalnych zapachów, które delikatnie wypełniają pokój, wpatrując się w migotanie płomienia, to przyjemność która cieszy.

W Pracowni Dotyk Kreacji naturalne świece aromaterapeutyczne z olejkami eterycznymi i bawełnianym knotem wykonane są ręcznie z naturalnego wosku sojowego, który jest doskonałą alternatywą dla toksycznej parafiny produkowanej z ropy naftowej. Roślinny wosk sojowy w świecach pali się znacznie dłużej niż parafina i jest biodegradowalny.

Nasze świece sojowe nie zawierają substancji chemicznych, są bezpieczne, nietoksyczne i w 100% naturalne.

100% naturalne olejki eteryczne

W czasie palenia z naszych świec wydobywają się wyłącznie 100% naturalne olejki eteryczne, które poprawiają psychiczne i fizyczne samopoczucie, co dodatkowo wzbogaca świecę o działanie aromaterapeutyczne. Do produkcji naturalnych świec sojowych nie używamy sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię i astmę.

Każdy olejek eteryczny, którego używamy w naszych naturalnych świecach woskowych ma inny pozytywny wpływ na zdrowie ciała i umysłu i korzyści zdrowotne z palenia świec aromaterapeutycznych.

Zapachy świec sojowych

Świece dobieramy według naszego gustu, ale również do nastroju i pory roku. Wybierz odpowiedni dla siebie zapach świec sojowych do aromaterapii z Pracowni Dotyk Kreacji według poniższych nut zapachowych:

nuty cytrusowe

 • świeca bergamotka i cytryna
 • świeca cytronella i trawa cytrynowa

nuty kwiatowe

 • świeca lawenda
 • świeca ylang ylang i drzewo sandałowe

nuty ziołowe

 • świeca eukaliptus i mięta
 • świeca jałowiec cedr rozmaryn

nuty korzenne

 • świeca goździk i pomarańcza
 • świeca cynamon

nuty drzewne

 • świeca ylang ylang i drzewo sandałowe
 • świeca jodła
 • świeca drzewo cedrowe
 • świeca drzewo herbaciane


Czas palenia naturalnych świec sojowych zapachowych Pracowni Dotyk Kreacji to w zależności od pojemności od 25 do 40 godzin.

Marka Dotyk Kreacji to nie tylko świece sojowe w szkle, ale również ekologiczne podgrzewacze tealight z wosku sojowego do kominków i świeczników.


Czym jest aromaterapia? 

Aromaterapia to kuracja z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych, które wprowadzane są do organizmu poprzez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) lub poprzez skórę (masaże, kąpiel lub kompres). Terapia zapachem polega na zanurzaniu się w wonnej kąpieli lub przebywaniu w pomieszczeniach pachnących olejkami. Aromaterapia ma ogromne znaczenie dla zdrowia.
Olejki eteryczne są silnymi koncentratami uzyskiwanymi z pachnących części roślin. Występują we wszystkich częściach roślin, jak np. kwiaty, łodygi, zalążki.  Każdy z olejków eterycznych posiada swoje unikalne właściwości.

Więcej

Świece sojowe aromaterapeutyczne 

Ilość produktów w kategorii: 32 szt.
na stronie

Naturalne podgrzewacze tealights z wosku sojowego. Bezzapachowe. Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.

0 Recenzja (e)
11,38 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Świeca AROMATERAPEUTYCZNA zawiera NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE Bergamotka i Cytryna. Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
60,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Świeca AROMATERAPEUTYCZNA zawiera wyłącznie NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z CYNAMONU. Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej...

0 Recenzja (e)
48,78 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię  Aromaterapeutyczna świeca sojowa zawiera relaksujący, NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY z LAWENDY. Czas na odprężenie i relaks. Poprawia jakość snu. Poczuj się jak w lawendowym polu.

0 Recenzja (e)
40,65 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.Świeca zawiera 100% NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z Bergamotki i Cytryny. Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
50,00 zł

ŚWIECA SOJOWA Z 100% NATURALNYMI OLEJKAMI ETERYCZNYMI Naturalny wosk sojowy to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni.

0 Recenzja (e)
60,00 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Świeca sojowa zawiera NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z JAŁOWCA, CEDRU i ROZMARYNU.

1 Recenzja (e)
40,65 zł

Naturalny wosk sojowy to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Świeca zawiera wyłącznie naturalne olejki eteryczne z GOŹDZIKA i POMARAŃCZY Wszystkie świece ręcznie wylewane są w naszej Pracowni. BEZ SZTUCZNYCH ZAPACHÓW I BARWNIKÓW

0 Recenzja (e)
60,00 zł

Naturalny wosk sojowy to doskonała alternatywa dla parafiny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię Aromaterapeutyczna świeczka sojowa zawiera relaksujący 100% NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY z LAWENDY. Czas na odprężenie i relaks. Poprawia jakość snu.

0 Recenzja (e)
48,78 zł

Świeca z naturalnego wosku sojowego bez dodatku parafiny, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników. Świeca sojowa zawiera wyłącznie NATURALNE olejki eteryczne o energetyzującym i podnoszącym na duchu zapachu z CYTRONELLI i TRAWY CYTRYNOWEJ.

0 Recenzja (e)
40,65 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię. Świeca zawiera wyłącznie NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE z CYNAMONU. Ciepły zapach cynamonu uspakaja i budzi zmysły. Ceniony...

0 Recenzja (e)
40,65 zł

Naturalny WOSK SOJOWY to doskonała alternatywa dla parafiny, jest przyjazny środowisku i biodegradowalny. Świeca bez dodatku ropy naftowej, szkodliwych pestycydów, toksyn, sztucznych zapachów i barwników powodujących alergię.  Świeca zawiera NATURALNE OLEJKI ETERYCZNE Ylang-Ylang i Drzewo Sandałowe. Może być stosowana do wytworzenia romantycznego...

0 Recenzja (e)
48,78 zł
Widok 1 - 12 z 32 szt.

Top