Ręcznie robiony i funkcjonalny CERAMICZNY ZESTAW ŁAZIENKOWY o ciekawym kształcie z pewnością podkreśli charakter łazienki i będzie jej ozdobą. Na pewno zachwyci również gości podczas wizyty w łazience.

Mydelniczki 

Ilość produktów w kategorii: 7 szt.

MYDELNICZKA ceramiczna z kulkami, pokryta NRĄZOWO-BIAŁYM szkliwem, z ozdobną nakrapianą fakturą. Wymiary: 8x12 cm

0 Recenzja (e)
42,00 zł
Produkt sprzedany

Mydelniczka ceramiczna szkliwiona na wysoki połysk. Wymiary: 10x15 cm

0 Recenzja (e)
45,00 zł

MYDELNICZKA ceramiczna szkliwiona z obu stron w kolorze CZERWONYM, na nóżkach, o ciekawej fakturze. Otwory w kształcie serduszek. Wymiary: 8x12 cm.

0 Recenzja (e)
36,00 zł

Ręcznie robiona MYDELNICZKA ceramiczna na nóżkach pokryta CZARNYM szkliwem. Uniwersalny kolor pasujący do każdej łazienki. Spód mydelniczki nie szkliwiony, matowy. Wymiary: 9x12 cm

0 Recenzja (e)
35,00 zł

Mydelniczka ceramiczna szkliwiona na połysk w kolorze zielonym, w kształcie kwiatka. Wymiary: 10 x 11 cm

0 Recenzja (e)
45,00 zł

Mydelniczka ceramiczna okrągła na nóżkach, z dziurkami. Szkliwiona obustronnie na wysoki połysk w kolorze soczystej zieleni. Ozdobiona fakturą w paski. WYMIARY: 11 x 10 cm Polska ceramika ręcznie robiona.

0 Recenzja (e)
37,00 zł

KOMPLET ŁAZIENKOWY Z CERAMIKI W ODCIENIACH CZERWIENI Ręcznie robiony i funkcjonalny CERAMICZNY ZESTAW ŁAZIENKOWY o ciekawym kształcie z pewnością podkreśli charakter łazienki i będzie jej ozdobą. Na pewno zachwyci również gości podczas wizyty w łazience. Polska ceramika ręcznie robiona

0 Recenzja (e)
90,00 zł
Widok 1 - 7 z 7 szt.

Top